השכרת מטוס פרטי

השכרת מטוס פרטי נתפסת לעיתים כמותרות השייכים לאלפיון העליון בלבד. אולם, הקורונה הוכיחה כי זאת אפשרות מעולה לחברות רבות ולאנשי עסקים, כאשר זאת הייתה האופציה היחידה להגיע ממקום למקום, עקב הפסקת פעילות חברות התעופה הסדירות.

השכרת מטוס פרטי

כמה עולה השכרת מטוס פרטי?

לא פעם כאשר פונים אלינו לגבי השכרת מטוס פרטי מחיר הטיסה נשמע בתחילה יקר, אך כשבוחנים זאת לעומק, אל מול היתרונות הגדולים שבכך, המחיר אינו גדול כפי שנדמה והוא אף הגיוני. כידוע בעולם העסקים ובכלל בעולם המודרני שאנו חיים בו, לזמן יש משמעות כלכלית ולנוחות, לרוגע ולאיכות יש השלכות על יכולת הביצוע של העבודה. משום כך המחיר של מטוס פרטי אמנם גבוה, אך בשיקלול העלויות הנוספות שבטיסה סדירה ייתכן ולטיסה במטוס פרטי תהיה אף יעילות כספית.

בעת השכרת מטוס פרטי, הדבר הדרמטי ביותר הוא שבידכם היכולת לקבוע את זמני הטיסה לפי נוחיותכם. ישנן לעתים מגבלות בשעות פעילות שדות תעופה שונים וחוקי שעות מנוחה של הטייסים אך אנו יודעים לתת פתרון ומענה לכל אלה ולמצוא את הפיתרון האידאלי כך שתחסכו כמה שיותר זמן. כלומר, באפשרותכם לשלוט בזמני ההמראה או הנחיתה לפי הצורך העסקי שלכם ולא בהתאם ללוח הזמנים של חברות התעופה המציעות טיסות סדירות. כך אתם עשויים גם לחסוך על לילה במלון – לא עוד טיסות המגיעות בשעות הקטנות של הלילה או ממריאות לפני שהשמש זורחת.

למחירים לדוגמה של טיסות ליעדים ספציפיים אנחנו מזמינים אתכם להציץ כאן או לקרוא את המאמר המלא שלנו בנושא.

להשכיר מטוס פרטי  זה יותר מרק נוחות בזמני ההמראה

כאשר אתם טסים במטוס פרטי, אתם קובעים מי עולה על המטוס – ובימים כדוגמת מגפת הקורונה לא מדובר בעניין של מה בכך, כשבאפשרותכם לטוס בלי לחשוש לבריאותכם.

כמובן שטיסה כזו היא מנקודה לנקודה, ללא צורך במעבר בין טיסות (קונקשן) – דבר החוסך זמן כולל לכל הטיסה, אנרגיה, לחץ וזמן של תיאומים. בנוסף אל נשכח את הזמן הרב שנחסך בהמתנות בטרמינלים גדולים – בטיסה במטוס פרטי ההגעה לטיסה היא חצי שעה לפני ההמראה בלבד והתהליך כולו רגוע ונעים, דרך טרקלין "פתאל" היוקרתי בנתב"ג ובאמצעות צוות מסביר פנים.

השכרת מטוס פרטי מחיר

חוויות שיש רק כשמשכירים מטוס פרטי

יחס אישי, שירות אדיב, נוחות שאין כדוגמתה בחברות התעופה הגדולות וגם היכולת לקבוע את תפריט הקייטרינג שיוגש… כל אלה הופכים את הטיסה במטוס פרטי לחוויה שהיא מעבר למהירה ונוחה אלא מאפשרת לטסים להירגע, להתכונן לעסקים המחכים להם ביעד, להתרווח ולהגיע רעננים.

לכן, כשמשקללים את כל היתרונות האלה, מחיר השכרת מטוס פרטי כבר אינו בשמיים, בוודאי כאשר השוכר שוכר מטוס שלם, ואם הוא ממלא את המטוס – המחיר לנוסע יורד.

השכרת מטוס מאפשרת לאיש העסקים לנצל טוב יותר את זמנו היקר היות וההגעה לשדה התעופה היא רק חצי שעה לפני ההמראה, הטיסה היא לשדה הקרוב למקום העסקים במקום לשדה גדול (מותנה, כמובן, האם השדה הקטן הוא גם שדה בינלאומי, בהגעה ממדינה אחרת), תהליכי הצ'ק אין מקוצרים, הבידוק הביטחוני והדרכונים מהירים יותר וברוב המקרים כלולה הסעה מיידית מטרמינל הטיסות הפרטיות, ללא הליכה ארוכה ברגל המאפיינת טרמינלים גדולים.

מטוס פרטי – לא רק לעסקים

השכרת מטוס פרטי היא הדרך היעילה ביותר לניצול הזמן היקר של הבכירים בחברתך, אך גם לצורכי נופש – ניצול הזמן ביעד אינו תלוי בלוח הזמנים של חברת התעופה, שלעיתים "מקצצת" יום או יומיים מהנופש עקב המראה מאוחרת מדי בהלוך, או מוקדמת מדי בחזור או גם וגם.

להשכרת מטוס פרטי יש יתרון גדול גם בתחומי הביטחון והבריאות: במקום לעלות למטוס של 200-300 נוסעים, שאינך באמת יכול לדעת מה מצבם הבריאותי ומי הם, עד כמה הם מקפידים על עטיית מסכות וכדומה, בהשכרת מטוס אתה קובע מי הנוסעים, ויודע את מצבם הבריאותי.