השכרת רכב בחו“ל - משריינים עוד מהארץ

הקיץ כבר בפתח והנה אנחנו מתחילים לתכנן את החופשה הקרובה. החלטנו על לוקיישן, בחרנו חברה לטוס איתה, שריינו מקומות בבתי מלון וכמובן שאנחנו יודעים בדיוק איפה אנחנו רוצים לטייל. הפעם בחרנו לעזור לכם בתהליך של השכרת רכב בחו“ל, חוויה שיכולה קצת לסבך את העניינים, בעיקר כאשר אנחנו מגיעים למדינה בה מדברים בשפה שאין לנו מושג בה ואנחנו לא באמת יודעים איך הדברים עובדים. אנחנו ממליצים על השכרת רכב בחו“ל עוד מהארץ. היום בעזרת רשת האינטרנט, לא רק שאפשר להשוות מחירים ולהבין איפה הכי כדאי לנו להשכיר את הרכב, אלא גם ניתן לקבל את כל המידע ואת כל הנתונים בזמן אמת, פרט למחיר.

 

מדוע כדאי לשריין את הרכב כבר מהארץ?

  1. חיסכון בזמן - תחשבו על זה, אתם אחרי נסיעה ממש ארוכה, הילדים כבר מנדנדים שהם רוצים להגיע למלון, אתם עייפים ואולי גם רעבים והם… וואו… העצבים מתחילים לחלחל ואתם מנסים להישאר באיפוק ועם הרבה סבלנות. אתם מדמיינים את עצמכם גם עומדים מול נציג שלא מבין מה אתם רוצים בשדה התעופה ומתחילים לברר על השכרת רכב לתקופה שלכם בחו“ל? ממה לא כדאי. ההמלצה שלנו עבורכם היא פשוט לחסוך את הזמן הזה ולהזמין את הרכב כבר מהארץ.
  2. מחיר - לרוב, ככל שמזמינים את הרכב מוקדם יותר ורחוק מהתאריך שאתם נוסעים, ככה נוכל להנות ממחיר הרבה יותר משתלם. זה ממש כמו עם חברות הלואו קוסט בהיבט של הזמנת כרטיס טיסה או חופשה. ככל שמתקרבים לתאריך, ככה המחירים עולים.
  3. חברות שאנחנו לא באמת מכירים -הרבה פעמים נגיע לשדה התעופה ולא יהיו רכבים פנויים לתאריכים שלנו מהחברות המוכרות. אז נמצא את עצמנו במצב כזה צריכים להתפשר וללכת על חברה שאנחנו לא באמת מכירים. לכן, שווה להזמין מראש.
  4. מענה מושלם לצרכים שלנו - כשאנחנו מזמינים את הרכב מראש, אנחנו נהנים מרכב שמותאם בול לצרכים שלנו. זה בא לידי ביטוי בגודל של הרכב, ברמת הנוחות שלו מלפנים ומאחור, ברמת הבטיחות שלו, בצריכת הדלק ובאבזור הכללי של הרכב.

 

לסיכום, אל תשאירו את עניין השכרת הרכב בחו“ל לרגע האחרון. אנו ממליצים לכם להיערך מוקדם ככל האפשר, לבחור בחברת השכרת רכב בחו"ל טובה, אמינה ומוכרת, להשוות בין המחירים ולהזמין רכב התואם את הצרכים שלכם במאת האחוזים. אל תשכחו לברר לגבי הביטוח של הרכב, שירותי דרך במקרה שאתם נתקעים או חס וחלילה אם הייתם מעורבים בתאונה, מה בדיוק עליכם לעשות. וודאו שיש אביזרים נלווים בין אם זה ג‘י פי אס מובנה, כסאות בטיחות לילדים וכדומה…